Zakłady na Mistrzostwa Świata biją rekordy popularności

Find Bookmaker Top Buchmacher

Zakłady na Mistrzostwa Świata biją rekordy popularności


Bukmacherzy powiększyli swoje zyski po Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Brazylii.

Kibice przeżyli emocjonujący miesiąc rozgrywek, które były pełne zaskakujących wyników. Piłka nożna zawładnęła całym światem, miliardy kibiców oglądało pojedynki piłkarskie, miliony graczy robiło zakłady na to wydarzenie, a setki bukmacherów zarabiało na tym.

Jak wiadomo Australijczycy znani są z miłości do gier hazardowych, dlatego nie dziwi nas ten fakt, że tamtejsi bukmacherzy zanotowali rekordowe zyski po zakończeniu Mundialu. Ogólna kwota, którą udało się bukmacherom zarobić na zakładach na piłkę nożną  to około $287 milionów. Brazylijski mundial okazał się szczególnie udany dla takiej firmy hazardowej jak Paddy Power, której australijski oddział Sportsbet w przeciągu jednego miesiąca wzbogacił się o $74 mln. Kolejnym wielkim graczem australijskiego rynku jest giełda zakładów Betfair, która w tym samym okresie zarobiła $52 mln. Przedstawiciel brytyjskiej firmy bukmacherskiej poinformował, że na całym świecie na mistrzostwa świata zostało zawartych zakładów na sumę około $4,15 miliardów, co jest ogromnym osiągnięciem firmy w porównaniu do poprzednich mistrzostw w RPA 2010.

Jeden z najstarszych bukmacherów świata William Hill również zalicza ten okres do udanych  w porównaniu do ostatniego mundialu. Bukmacher odnotował wzrost liczby zakładów o prawie 7 %, natomiast ogólna liczba postawionych zakładów za pomocą wszelkich możliwych sposobów obstawiania wyniosła 22 milionów. Największym powodzeniem cieszyły się zakłady postawione przez komórkę. Z kolei zarobki William Hill Australia, która jest właścicielem marek Centrebet i Sportingbet, uplasowały się na poziomie $24 mln. Gracze i bukmacherzy po tak udanym turnieju czekają na kolejne emocje, wygrane i zarobki.