Poznaliśmy zwycięzców EGR Operator Marketing&Innovation Awards 2016

Find Bookmaker Top Buchmacher

Poznaliśmy zwycięzców EGR Operator Marketing&Innovation Awards 2016

Na początku czerwca odbyła się ceremonia wręczenia nagród EGR Operator Marketing&Innovation Awards 2016. Jedna z najbardziej prestiżowych ceremonii wręczenia nagród w branży gier hazardowych miała miejsce w środę 1 czerwca 2016, w pawilonie londyńskiego Tower. Podczas tegorocznej gali zostały nagrodzone najbardziej innowacyjne i kreatywne firmy, które wniosły nowe pomysły i rozwiązania do branży w ciągu ostatnich 12 miesięcy, w szczególności w zakresie marki, cyfrowego marketingu i innowacyjności produktów.

Podczas uroczystej ceremonii EGR Operator Marketing&Innovation Awards 2016 poznaliśmy zwycięzców 19 głównych kategorii. Warto zaznaczyć, że obok tej ceremonii odbywała się również gala EGR B2B Awards 2016, podczas której zostali nagrodzeni najlepsi dostawcy oprogramowania w branży gier online. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali wyłonieni w drodze głosowania jury, którego członkowie musieli zapoznać się z nominantami oraz ich osiągnięciami w ciągu ostatnich miesięcy.
Wśród wielkich wygranych znalazły się takie znane firmy jak Skybet, William Hill, Unibet, Coral, Betfred oraz wiele innych.

Brytyjski bukmacher William Hill zwyciężył w kategorii Innowacja w komórkach i tabletach. Natomiast skandynawska firma Unibet odebrała nagrody w dwóch kategoriach: Społeczno-marketingowa kampania, Najlepsza marketingowa kampania dla kasyna. Kolejna brytyjska firma -  Skybet triumfowała w nominacji Marka Roku.