Ciekawe typy bukmacherskie na Donalda Trumpa

Find Bookmaker Top Buchmacher

Ciekawe typy bukmacherskie na Donalda Trumpa

Nadal nie słabną emocje związane z wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, w których zwyciężył ekscentryczny miliarder Donald Trump. Bukmacher Paddy Power przygotował kursy na kolejne kroki nowego prezydenta.

Wbrew wszystkim prognozom, Amerykanie wybrali na prezydenta Donalda Trumpa, co było ogromnym zaskoczeniem. Właśnie dlatego irlandzki bukmacher Paddy Power postanowił przygotować specjalne zakłady dotyczące kolejnych ruchów Trumpa. Cały świat będzie śledził poczynania nowego prezydenta super mocarstwa. Czy spełni on wszystkie swoje obietnice wyborcze?

Ogromny wybór zakładów na Donalda Trumpa może zaspokoić apetyt niejednego wybrednego gracza. U bukmachera Paddy Power można już postawić na zwycięzcę następnych wyborów prezydenckich w 2020 roku. Jak można było się spodziewać – głównym faworytem jest Donald Trump, którego szanse bukmacher ocenia na 2,10. Tuż za nim znajduje się Paul Ryan z kursem 8,00, Mike Pence – 8,00, Michelle Obama – 9,00, Time Kaine – 12,00. Co więcej, irlandzki bukmacher przygotował także ofertę dla tych graczy, którzy nie chcą zamrażać swoich pieniędzy na długoterminowych zakładach. Mogą oni zawierać zakłady na to kto zostanie Sekretarzem Stanu, Sekretarzem Bezpieczeństwa Krajowego oraz Sekretarzem Obrony w gabinecie prezydenta USA.

Dodatkowo gracze mogą zawierać zakłady na inne, niemniej ciekawe wydarzenia związane z 45. prezydentem USA. Główną i najbardziej kontrowersyjną obietnicą wyborczą Donalda Trumpa jest wybudowanie muru wzdłuż całej granicy z Meksykiem, za który zapłacą sami Meksykanie. Oferta zakładów specjalnych od bukmachera Paddy Power wygląda następująco:

  • Hilary Clinton zostanie aresztowana przed końcem 2020 roku – 4,00
  • Trump wybuduje mur wzdłuż granicy z Meksykiem przed końcem 2020 roku – 4,50
  • Trump otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla – 5,50
  • Trump pojawi się w ringu Wrestlemania 33 – 6,00
  • Trump zostanie odwołany przed końcem 2020 roku – 7,00
  • Podczas prezydencji Trumpa dojdzie do pierwszego komercyjnego lotu na Marsa – 41,00
  • Trump „pozłoci” Biały Dom – 67,00.