Wszystkie newsy

Find Bookmaker Top Buchmacher

Wszystkie

W czym tkwi przewaga handicapów azjatyckich?

Popularność zakładów sportowych stale rośnie, dlatego bukmacherzy starają się wprowadzać do swojej oferty coraz nowsze rozwiązania. Obok tradycyjnych zakładów sportowych można znaleźć zakłady na wydarzenia polityczne, kulturalne, muzyczne oraz społeczne, co więcej pojawiają się coraz nowsze rodzaje zakładów.

Wszystko o zakładach na kartki w piłce nożnej

Zakłady na kartki w meczach stają się coraz bardziej popularne wśród graczy, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej. Piłka nożna, jak wiadomo, jest numerem jeden jeżeli chodzi o liczbę zakładów postawionych u bukmacherów, właśnie dlatego pojawiają się coraz nowsze rodzaje zakładów na tę dyscyplinę sportową.

Jak stałe fragmenty gry wpływają na wynik meczu?

Uznaje się, że najprostszym sposobem na zdobycie bramki są stałe fragmenty gry, dlatego zawodnicy jak najczęściej próbują doprowadzać do ich realizacji podczas meczy. Rzuty karne, wolne, rożne, wznowienie gry z autu – stałe fragmenty, które starają się opanować wszystkie drużyny piłkarskie na świecie.

Ciekawe typy bukmacherskie na Donalda Trumpa

Nadal nie słabną emocje związane z wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, w których zwyciężył ekscentryczny miliarder Donald Trump. Bukmacher Paddy Power przygotował kursy na kolejne kroki nowego prezydenta.

Poznaliśmy zwycięzców EGR Operator Marketing&Innovation Awards 2016

Na początku czerwca odbyła się ceremonia wręczenia nagród EGR Operator Marketing&Innovation Awards 2016. Jedna z najbardziej prestiżowych ceremonii wręczenia nagród w branży gier hazardowych miała miejsce w środę 1 czerwca 2016, w pawilonie londyńskiego Tower.

Nikt nie lubi być zrobionym w balona - uważajcie na płatne typy w internecie!

Uważajcie na płatne serwisy oferujące typy bukmacherskie, wielu z nich to ściema i czyste oszustwo. Podrasowane statystyki, komentarze osób niby tych, którzy płatne typy wykupili i na tym zarabiają, sfałszowane zrzuty z ekranów trafionych kuponów bukmacherskich - te i inne są na porządku dziennym.

Lista zwycięzców IGB Affiliate Awards 2015

Poznaj laureatów gali wręczenia nagród IGBA Awards 2015, która jest kolejnym ważnym wydarzeniem branży hazardowej.