Bukmacherskie Newsy

Find Bookmaker Top Buchmacher
Bukmacherskie Newsy

W czym tkwi przewaga handicapów azjatyckich?

Popularność zakładów sportowych stale rośnie, dlatego bukmacherzy starają się wprowadzać do swojej oferty coraz nowsze rozwiązania. Obok tradycyjnych zakładów sportowych można znaleźć zakłady na wydarzenia polityczne, kulturalne, muzyczne oraz społeczne, co więcej pojawiają się coraz nowsze rodzaje zakładów.

Wszystko o zakładach na kartki w piłce nożnej

Zakłady na kartki w meczach stają się coraz bardziej popularne wśród graczy, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej. Piłka nożna, jak wiadomo, jest numerem jeden jeżeli chodzi o liczbę zakładów postawionych u bukmacherów, właśnie dlatego pojawiają się coraz nowsze rodzaje zakładów na tę dyscyplinę sportową.

Jak stałe fragmenty gry wpływają na wynik meczu?

Uznaje się, że najprostszym sposobem na zdobycie bramki są stałe fragmenty gry, dlatego zawodnicy jak najczęściej próbują doprowadzać do ich realizacji podczas meczy. Rzuty karne, wolne, rożne, wznowienie gry z autu – stałe fragmenty, które starają się opanować wszystkie drużyny piłkarskie na świecie.

Ciekawe typy bukmacherskie na Donalda Trumpa

Nadal nie słabną emocje związane z wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych, w których zwyciężył ekscentryczny miliarder Donald Trump. Bukmacher Paddy Power przygotował kursy na kolejne kroki nowego prezydenta.

Nikt nie lubi być zrobionym w balona - uważajcie na płatne typy w internecie!

Uważajcie na płatne serwisy oferujące typy bukmacherskie, wielu z nich to ściema i czyste oszustwo. Podrasowane statystyki, komentarze osób niby tych, którzy płatne typy wykupili i na tym zarabiają, sfałszowane zrzuty z ekranów trafionych kuponów bukmacherskich - te i inne są na porządku dziennym.

BRIT Awards 2015 - prognozy bukmacherskie

Kilka tygodniu temu zostały ogłoszone nominacje Brit Awards 2015, a już dziś możemy typować jej zwycięzców. Coroczna najważniejsza brytyjska nagroda przemysłu fonograficznego jest głośnym wydarzeniem nie tylko w UK, ale również na całym świecie.

Wytypuj zwycięzców Grammy 2015

Wręczenie nagród muzycznego odpowiednika Oscara odbędzie 8 lutego bieżącego roku w Staples Center, Los Angeles.

Typy bukmacherskie na Oscary 2015

Największe wydarzenie w świecie kina odbędzie się 22 lutego w teatrze Dolby w Hollywood. 87 z kolei ceremonia wręczenia nagród jak zawsze przykuwa uwagę milionów miłośników kina na całym świecie.

Kto ma szansę na zdobycie tytułu Mistrza Świata?

Są to reprezentacje, które mają największe szanse na zdobycie tytułu Mistrza zdaniem bukmacherów. Bukmacherzy oferują następujące kursy: