Sbobet bukmacher

Find Bookmaker Top Buchmacher

Sbobet

Azjatycki bukmacher głównie znany ze sponsorowania angielskich klubów piłkarskich

Info o bukmacherze

O bukmacherze

Bukmacher internetowy Sbobet cieszy się sporym zainteresowaniem szczególnie w krajach azjatyckich. Na starym kontynencie firma ta jest głównie popularna wśród profesjonalistów gdzie każdy punkt procentowy się liczy a także to co ma znaczenie, można grać za wysokie sumy bez bez obaw o zablokowanie. Trzeba koniecznie wiedzieć, że każdy gracz, który traktuje zakłady poważnie a także chce czerpać zyski w długim terminie zawsze założył konto w Sbobet.

Bukmacher internetowy Sbobet wielu klientów posiada w krajach azjatyckich gdzie zakłady sportowe mają spore grono swoich wielbicieli. To w Azji przyjmowana jest największa ilość zakładów na całym świecie i za największe pieniądze. Bukmacherzy w Europie zazwyczaj nie przyjmują wielkich kwot na pojedyncze zakłady. Inaczej to wygląda w Azji. Tam obstawienie za ok. 20-30 tys EUR to normalne. Firma Sbotet jest właśnie jednym z tych bukmacherów gdzie mamy możliwość zagrać dużymi pieniędzmi bez strachu, że przy wygranej nasze konto będzie zablokowane bądź zostanie zmniejszony limit. Sbotet przyjmując znaczne ilości zakładów może sobie pozwolić na zaoferowanie grania za większe stawki.

Zakłady sportowe i oferta gier

Bukmacher Sbobet wiele razy odbierał nagrody za atrakcyjną ofertę na rynku, przeważnie azjatyckim. Ten bukmacher internetowy swoją ofertą dorównuje najlepszym. W Europie także doceniono to, że bukmacher oferuje wszystkie ważne wydarzenia oraz bardzo dobre kursy. Profesjonaliści natychmiast docenili zalety bukmachera zatem firma ta zostaje postrzegana jako jedna z ważnych firm na świecie.
Jeśli nie grasz tylko dla przyjemności i zysk to dla Ciebie ważna kwestia to bukmacher Sbobet jest najlepszym bukmacherem. Na tle innych firm niewątpliwie wyróżnia się atrakcyjną ofertą zakładów live.
Bonusy u bukmachera Sbobet to nie raczej najwyższy poziom lecz ogólnie rzecz biorąc to i tak Sobet pokonuje innych bukmacherów online dzięki swoim kursom.

Sponsoring

Bukmacher Sbobet angażuje się w sporo akcji promocyjnych głównie na rynku brytyjskim. Sbobet jest sponsorem Swansea, Hull City, West Ham United, Norwich i Southampton.

Galeria

Opcja zakładu

Obstaw zakład poprzezZakłady przez komórkę, Zakłady online
Handicapy azjatyckieTak
Zakłady na żywoTak
Typ zakładuKurs dziesiętny, Kurs hongkoński, Kurs indonezyjski, Kurs malajski
Head to headTak
Giełda zakładówNie
SupertotoNie
Statystyki / wynikiTak

Transmisje na żywo

Transmisje sportoweNie

Opcja płatności

Opcja płatnościMoneybookersNetellerMasterCard Visa Credit CardMaestro Debit CardVisa DebitkarteVisa ElectronDiners Club CardGiroPayEPSLaser Debit CardPOLiVisa Delta
Min depozyt

Brak informacji

Min stawka

$10

Max stawka

Brak limitu

Minimalna kwota wypłaty

Brak informacji

Max kwota wypłaty

Brak limitu

Max wygrana

Brak limitu

WalutyGBP, EUR, USD, AUD, JPY, HKD, MYR, RMB, THB

Pozostałe gry

KasynoTak
PokerNie
BingoNie
GryTak
LoterieNie

Obsługiwane języki

Pozostałe informacje

LicencjaWyspa Man
Kontakt/Pomoc

E-mail : support@sbobet.com
Tel : +44 1624 721966 (Europa)

 Live chat